Emma and Theo

Esileht / Ostutingimused

Ostutingimused

Emma and Theo OÜ E-poe ostu- ja tarnetingimused
 

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad tarbija (edaspidi Klient) ja internetipoe emmaandtheo.ee (edaspidi e-pood) omaniku Emma and Theo OÜ vahel e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Tooted, Ostuprotsess ja tellimuse vormistamine.

2.1. Toodete hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
2.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.

2.3 Tellimuse tegemiseks vali meelepärane toode/tooted ja lisa need ostukorvi. Ostukorvis saad tooteid lisada ja eemaldada. Tellimuse vormistamiseks vali „Telli“ Seejärel palume sisestada tellija andmed, valida tarneviis ja makseviis. Soorita makse vastavalt valitud makseviisile. Tellimus on sooritatud pärast makse sooritamist. Tellimuse kinnitus saadetakse e-posti teel.

3. Toodete eest tasumine

3.1. Kauba eest tasumisel on võimalik kasutada erinevaid võimalusi:

3.1.1 Võimalus tasuda kauba eest pangalingi kaudu (Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop)

3.1.2 Võimalus tasuda kauba eest krediitkaardiga turvalises makseksekkonnas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSLi, MasterCard SecureCode, Verified by Visa lahendust.

3.1.3 Kõikide eelnimetatud makseviiside kaudu saab kauba eest tasuda vaid Eurodes (EUR).

 Tellimuse täitmisega hakatakse tegelema alates hetkest, kui kogu arvel näidatud summa on laekunud Kaupmehe arvelduskontole.

4. Toodete tarnimine

4.1. Toote tarnimiseks pakub Emma and Theo erinevaid võimalusi:

Itella SmartPost pakiautomaat, DPD pakiautomaat, Omniva pakiautomaat, Omniva postipakk (Eestist välja) või võimalust ise kaubale järgi tulla. Tarne kiirus sõltub tarnet pakkuva teenusepakkuja tingimustest.


4.2. Klient on kohustatud enne tellimuse sooritamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Emma and Theo ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

4.3 Maksimaalne tarneaeg laos olevale tootele on 7 tööpäeva. Järeltellitavale või eritellimustootele vastavalt kokkuleppele müüjaga.

Üldjuhul postitame toote 1-2 tööpäeva jooksul.

5. Vastutus ja vääramata jõud

5.1. Kaupmees ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
5.2. Kaupmees ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Kaupmees ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud). Kaupmehe vastutus kauba tarne eest lõpeb kauba üleandmise hetkest kliendile või transpordi ettevõttele.

6. Muud tingimused

6.1. Kõiki e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus saadud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Emma and Thoe ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.
6.2. Emma and Theo ja kliendi vahel seoses e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

7. Kauba tagastamine

7.1. Kui kauba kättesaamisel selgub, et kaup ei vasta Teie ootustele või kaup ei sobi, siis on Teil õigus kaupa tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. (14-päevane tagastusõigus ei kehti kaubale, millele tarbija ise Emma and Theo stuudiosse järele tuleb). Tagastamisele kuuluv kaup peab olema originaalpakendis, siltidega ja kasutamata. Tagastatava kauba juurde peab olema lisatud tellija nimi ja/või tellimuse number. Kaup tuleb tagastada kas Viimsi KaubanduskeskusKeskus (Delice) Smartposti või Viimsi Maxima X DPD või Viimsi Kaubanduskeskus Omniva pakiautomaati. (teavitus numbrile 5119078) Eelnevalt kokkulepitud ajal võib kauba tagastada ka Emma and Theo stuudiosse Vardi tee 19a, Viimsis. Tagastamiseks palume esitada kirjaliku avalduse aadressile info@emmaandtheo.ee

Kaupmees kannab kauba tagastamisel raha tagasi ostja pangakontole peale kauba tingimustele vastavuse kontrolli ja 14 päeva jooksul peale tagastatud kauba saabumist Kaupmehe valdusesse. 

Tagastamisega seotud kulud kannab tellija, välja arvatud juhul, kui kaup ei vasta tellitule.

Eritellimusel valminud tooted (erimõõdulised, seeriatoodetest erinevad) tagastamisele ei kuulu!

8. Pretensioonid

Pretensioonide osas palume esitada kirjalik avaldus aadressile info@emmaandtheo.ee