Emma and Theo

Avaleht / Mütsid/sallid / Sonid / Pruun peenvillane soni

Pruun peenvillane soni

Voodrita sonil on taga kumm, mis aitab tal hästi peas püsida. Hooldus: käsipesu. Pealiskangas: 100% peenvill. Suveks mõnusalt õhuline kangas. Peenvill tundub naha vastas mõnus ega torgi. Äärmiselt praktiline pruun kangas, mis kortsub vähe ning sirgestub kergesti. Tänu kanga veidi säbrusele tekstuurile ei paista iga mustus sealt pealt välja.
Vill on hästi hingav. Kui laps peaks higistama, siis on villal see hea omadus, et ta imab endasse suure hulga niiskust ilma märjana tundumata. Toode on disainitud ja valmistatud Eestis.

 

Tootekood: 4062

11,44 € 15,25 €

* Suurus


Kogus:

Oleme puhkusel ning pakke postitame ja küsimustele vastame taas 29.07!

* Tasuta saatmine al 49€ ja tasuta tagastus kõigile tellimustele (Eesti pakiautomaati)

* 14-päevane tagastusõigus

* Pakid postitame reeglina 1 tööpäeva jooksul

* Meil on üle 10 aasta kogemust
* Oleme Eesti E-Kaubanduse Liidu liige
* Kõik meie tooted on disainitud ja valmistatud Eestis

Suuruste Tabel

 

Voodrita sonil on taga kumm, mis aitab tal hästi peas püsida. Hooldus: käsipesu. Pealiskangas: 100% peenvill. Suveks mõnusalt õhuline kangas. Peenvill tundub naha vastas mõnus ega torgi. Äärmiselt praktiline pruun kangas, mis kortsub vähe ning sirgestub kergesti. Tänu kanga veidi säbrusele tekstuurile ei paista iga mustus sealt pealt välja. Vill on hästi hingav. Kui laps peaks higistama, siis on villal see hea omadus, et ta imab endasse suure hulga niiskust ilma märjana tundumata. Toode on disainitud ja valmistatud Eestis.

Sarnased tooted