Emma and Theo

Avaleht / Kauba tagastamine

Kauba tagastamine

Kauba tagastamine!

Kui kauba kättesaamisel selgub, et see ikka päris 100% Sulle ei sobi, siis saad selle 14 päeva jooksul meile tagastada täitsa TASUTA!

Kuidas tagastada?

  1. Saada meile e-mail aadressile info@emmaandtheo.ee, kuhu märgi palun ära oma tellimuse number, tellija nimi ja mis tooted soovid tagastada.
  2. NB! Lisa pakki kindlasti oma nimi ja tellimuse number, et me teaksime, kellelt pakk tuleb ja kellele tellimuse eest raha tagastada.
  3. Paki tagasisaatmiseks käitu vastavalt sellele, millisesse automaati paki tellisid:

Itella Smartpost sinine pakiautomaat

Vali ekraanilt „paki tagastamine“ ja sisesta automaati sama kood, millega paki kätte said.

Itella Smartpost valge pakiautomaat

Mine tagastuse vormistamiseks iseteeninduskeskkonda https://my.smartpost.ee/return_parcel/ ja sisesta sinna pakil olev triipkood. Peale juhiste järgimist tuleb Sinu mobiilile tagastuskood, mida saad kasutada 24h jooksul paki valgest automaadist tagastamiseks. 

Itella Smartposti pakipunkt

NB! Pakki pakipunktist tagastada ei saa. Kui olete paki pakipunkti tellinud, saate selle tagastada läbi sinise või valge automaadi. Tagastamise vormistamiseks mine iseteeninduskeskkonda https://my.smartpost.ee/return_parcel/ ja sisestage pakendil olev triipkood.

Kui Te ei leia endale sobivas asukohast pakiautomaati, saate tellida kulleri oma kodusele aadressile, täites paki tagastusvormi https://itella.ee/paki-tagastuse-vorm/.

Omniva pakiautomaat

Vali ekraanilt “Tagastan paki” ja sisesta tagastuskood, mille said sms-i / e-mailiga paki saabumisel.

DPD pakiautomaat

Vali ekraanilt “Saada pakk” – “Prindi pakisilt QR koodi või PIN koodiga” – sisesta PIN kood , mille said e-mailiga paki kättesaamisel – prindi pakisilt ja kleebi see pakile – skaneeri pakisildil olev triipkood ja pane pakk kappi.

 

NB!

Tooteid saab tagastada ja ümber vahetada 14 päeva jooksul kättesaamisest.

Tagastamisele kuuluv kaup peab olema originaalpakendis, siltidega, puhas ja kasutamata.