Emma and Theo

Avaleht / Puhtama ja jätkusuutlikuma elukeskkonna nimel…

Puhtama ja jätkusuutlikuma elukeskkonna nimel…

Puhtama ja jätkusuutlikuma elukeskkonna nimel…

25.05.2021
Puhtama ja jätkusuutlikuma elukeskkonna nimel…

Üha rohkem ja rohkem räägitakse maailmas keskkonnasäästlikust ja inimväärsest elust ning astutakse väikeseid aga kindlaid samme selles suunas, et meil kõigil oleks siin hea elada.

Ka meie vaatame pidevalt läbi oma tööprotsesse ja teeme uuendusi, andmaks oma väikest panust, et loodus meie ümber oleks puhtam ja elukeskkond jätkusuutlikum.

Kasutame kangaid, millel on OEKO-TEX® 100 sertifikaat. See tähendab, et kangaid on testitud kahjulike ainete suhtes ja need on inimese tervisele kahjutud.

Järjest rohkem leiab meie kollektsioonidest kangaid, millel on GOTS sertifikaat. GOTS sertifikaat läheb veel sammu edasi, tagades, et kangaste tooraine kasvatatakse ökoloogiliselt puhtalt ja kogu tootmisprotsess toimub kõrgeid sotsiaalseid kriteeriume järgides ning keskkonda säästvalt. Kanga tootmisprotsess on sõbralik looduse ja mulla vastu. Ei kasutata kahjulikke pestitsiide, mürgiseid värvaineid ega geneetiliselt muundatud seemneid. Töölised saavad oma töö eest väärilist palka ja nende töötingimused on inimväärsed.

Ka pakkide saatmisel oma klientidele järgime igal sammul loodussäästlikkuse printsiipi. Me ei lisa oma pakkidesse kaasa täiendavaid dekoratiivpabereid ega  paberarveid.

Kasutame kotte, mis on 100% biolagunevad.

Kuigi üritame tekkivat prügi hulka igal sammul vähendada, tekib seda ka meie tegevuses. Prügi me sorteerime ning pakendijäätmed saadame jäätmejaama, et need saaks ümber töödelda.

Kuna transport jätab väga suure jajajälje meie planeedile, siis oleme ka oma ettevõtte sõidukiks soetanud just hübriidsõiduki, mis suurema osa oma sõitudest teeb elektriga.

Oleme valinud omale üheks suuremaks logistikapartneriks DPD, kes on võtnud ette olulisi samme oma autopargi ja infrastruktuuri keskkonnasäästlikumaks muutmisel. Alates aprillikuust saad ka Sina meie kliendina tellida paki just DPD pakiautomaati.

Kas oled kuulnud ütlust: “Liikumine on tervise ja ilu pant!” Tihti võib näha meid Viimsi vahel pakke posti viimas just jalgrattaga. Jalgrattaga liikumine teeb pai nii meie tervisele kui ka kodukoha loodusele!